Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Informace pro rodiče

Prosím rodiče slečen, které ve školním roce 2017/2018 nebudou navštěvovat mažoretky a mají zapůjčené hůlky, aby je co nejdříve vrátili. Hůlku lze odevzdat každý den na vrátnici DDM nebo mně osobně každou středu od 15:00 do 19:00 v tělocvičně.

 

VYSTOUPENÍ 10.6.2018

Sraz: 10:40 u DDM Třinec
Návrat: cca 12:30 k DDM
S sebou: Kostýmy (podiovka+miniformace), svačinu, pití, černé ponožky a cvičky (miniformace i bíle), hůlku. Prosím rodiče, aby děvčata přišla již učesaná-vysoký zapletený copek pod lodičku. Děkuji.

BYSTŘICKÁ HŮLKA 9.6.2018

Sraz: 6:25 na vakové zastávce Třinec centrum / nebo v 7:00 u ZŠ v Bystřici - Prosím rodiče, kteří si svou dceru povezou do Bystřice, aby mi poslali sms a především prosím o DODRŽENÍ ČASU SRAZU!!!
Návrat: asi 20:25 na vlakovou zastávku Třinec centrum. !!! Doba návratu se může změnit !!!
S sebou: Kostýmy, svačinu a pití na celý den, kapesné-dle uvážení (k dispozici bude bufet a stánek s doplňky pro mažoretky)
Startovné 90 kč/osoba/start
Dorava: Dopravu vlakem hradí DDM Třinec. Děkujeme :)

 

Pro děvčata, která nesoutěží se sólem, duem, triem nebo s miniformaci, končí soutěž cca ve 13:00. V případě zájmu, si je tedy po vyhlášení můžete převzít. Děvčata, pro která si rodiče nepřijedou zůstávají na soutěži pod mým dohledem a přivezu je cca ve 20:25 na vlakovou zastávku Třinec centrum.
 

 

KLUBOVÉ LEGÍNY A BUNDY
Klubové legíny si děvčata nosí povinně na každé vystoupení a soutěž. V jiných případech Vás budu informovat. Tréninky v soupravě povinné nejsou, ale bylo by lepší, kdyby je děvčata nosila.
Prosím o podepsání bundy i legín, aby nedocházelo k záměnám :-) .

Je možnost si dodatečně soupravu pořídit. V případě zájmu mě kontaktujte. 

TOPlist