Založit webové stránky nebo eShop

Úspěchy

 ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

 

ŠKOLNÍ ROK 2016/2017

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY BRNO 27. 6.
13. místo - kadetky duo/trio - Tereza Kluzová + Karolína Musiolková

MAŽORETKY V AKCI 8. 5.
1. místo - duo/trio baton 2011/2008 B - Barbora Pyszková + Barbora Kluzová + Tereza Cymorková
​1. místo - duo/trio poms 2004/2002 - Kristýna Kubaczková + Lucie Sikorová + Kateřina Chowaniecová
​2. místo - duo/trio baton 2007/2003 - Tereza Kluzová + Karolína Musiolková
2. místo - duo/trio poms 2008/2004 - Klára Chowaniecová + Sára Sikorová + Nela Martynková
3. místo - sólo baton 2008/2006 B - Tereza Kluzová
​3. místo - duo/trion 2007/2003 - Eva Rakowská + Monika Byrtusová
​4. místo - duo/trio 2011/2008 B - Natália Frolková + Sára Branná
​4. místo - duo/trio 2007/2003 - Adéla Pyszková + Marie Rzymanová
5. místo - sólo poms 2007/2005 - Marie Wawreczková
5. místo - duo/trio baton 2011/2008 B - Laura Stanieczková + Alicja Staszko + Nela Ciencialová
​5. místo - duo/trio baton 2007/2003 - Nora Pindorová + Sára Jurásková + Kristina Sikorová
​5. místo - duo/trio baton 2007/2003 - Anna Ciencialová + Kateřina Nevřalová
6. místo - sólo baton 2010/2009 - Barbora Kluzová
6. místo - duo/trio baton 2007/2003 - Julia Macurová + Veronika Jurásková + Michaela Žmijová

BYSTŘICKÁ HŮLKA 6. 5.
2. místo - juniorky poms - Pokročilé roztleskávačky MADAGASKAR
​8. místo - kadetky baton - Pokročilé mažoretky HARRY POTTER

MISTROVSTVÍ MORAVY VYŠKOV 29. 4.
7. místo - kadetky duo/trio - Tereza Kluzová + Karolína Musiolková - POSTUP NA MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY
​8. místo - kadetky duo/trio - Tereza Cymorková + Barbora Kluzová + Barbora Pyszková
​8. místo - kadetky baton - Pokročilé mažoretky HARRY POTTER

REGION CUP BRUŠPERK 8. 4.
4. místo - kadetky duo/trio - Tereza Kluzová + Karolína Musiolková - POSTUP NA MISTROVSTVÍ MORAVY
​5. místo - kadetky duo/trio - Tereza Cymorková + Barbora Kluzová + Barbora Pyszková - POSTUP NA MISTROVSTVÍ MORAVY
5. místo - kadetky baton - Pokročilé mažoretky HARRY POTTER - POSTUP NA MISTROVSTVÍ MORAVY

TORNÁDO OSTRAVA 25. 3.
6. místo - kategorie DT1 - Tereza Cymorková + Barbora Kluzová + Barbora Pyszková
8. místo - kategorie F2 - Pokročilé mažoretky HARRY POTTER
8. místo - kategorie DT2 - Tereza Kluzová + Karolína Musiolková
9. místo - kategorie DT2 - Adéla Pyszková + Marie Rzymanová

ŠKOLNÍ ROK 2015/2016

O POHÁR LADY "J" 18.6.
1. místo - duo/trio poms Amatéři Juniorky- Adéla Turoňová + Natálie Čanecká
1. místo - miniformace poms Amatéři Juniorky - Juniorky
2. místo - duo/trio poms Amatéři Juniorky- Kristýna Kubaczková + Lucie Sikorová
2. místo - pódiová sestava poms Profi Kadetky - RIO
3. místo - solo poms Amatéři Kadetky - Klára Chowaniecová
3. místo - miniformace poms Amatéři Kadetky - Začátečnice


BYSTŘICKÁ HŮLKA 4.6.
3. místo - duo/trio baton Amatéři Littlecadet - Barbora Kluzová + Barbora Pyszková
3. místo - pódiová sestava baton Amatéři Littlecadet - Začátečnice


MAŽORETKY V AKCI 24.4.
1. místo - duo/trio poms - Adéla Turoňová + Natálie Čanecká + Salomea Tresterová
2. místo - duo/trio poms - Kristýna Kubaczková + Lucie Sikorová
4. místo - duo/trio baton "T" Děti - Barbora Kluzová + Barbora Pyszková
4. místo - duo/trio baton "T" Kadetky - Karolína Musiolková + Adéla Pyszková + Marie Rzymanová
4. místo - duo/trio poms - Edita Lipková + Martina Martynková
5. místo - solo baton "M+T" Juniorky + Seniorky - Izabela Przyhodová
5. místo - duo/trio baton "T" Kadetky - Tereza Kluzová + Tereza Cymorková
5. místo - duo/trio baton "M" Kadetky - Eva Rakowská + Karolína Graniová
5. místo - duo/trio poms - Karolína Kantorová + Magdaléna Frolková
6. místo - solo baton "M" Děti - Kristýna Pszczolková
6. místo - duo/trio "T" Kadetky - Natálie Terry + Laura Vaňaková
6. místo - duo/trio poms - Karolína Biskosová + Klára Chowaniecová
7. místo - solo baton "T" Kadetky - Veronika Jurásková
7. místo - solo baton "M+T" Juniorky + Seniorky - Karolína Heverová
7. místo - duo/trio baton "T" Děti - Karolína Bojdová + Tereza Hulbojová
8. místo - solo baton "M+T" Juniorky + Seniorky - Monika Byrtusová

10. místo - solo baton "M" Děti - Natálie Frolková

MAŽORETKA JUVENTUSU 13.2.
2. místo - kategorie AM Miniformace Minikadetky - Minikadetky
3. místo - kategorie AM  Miniformace Juniorky/Seniorky - Juniorky
5. místo - kategorie AM Duo/Trio Kadetky - Cymorková Tereza + Kluzová Tereza
6. místo - kategorie AM Solo Minikadetky - Bojdová Karolína

6. místo - kategorie AM Duo/Trio Kadetky - Musiolková Karolína + Pyszková Adéla + Rzymanová Marie

6. místo - kategorie AM Duo/Trio Minikadetky - Kluzová Barbora + Pyszková Barbora
7. místo - kategorie AM Solo Minikadetky - Jurásková Sára
7. místo - kategorie AM Solo Juniorky - Przyhodová Izabela

7. místo - kategorie AM Miniformace Kadetky - Kadetky
8. místo - kategorie AM Solo Minikadetky - Frolková Natálie
8. místo - kategorie AM Solo Juniorky - Heverová Karolína

13. místo - kategorie AM Solo Kadetky mladší - Hulbojová Tereza
14. místo - kategorie AM Solo Kadetky mladší - Jurásková Veronika

TORNÁDO OSTRAVA 6.12.
1. místo - kategorie R2 - Roztleskávačky pokročilé RIO
2. místo - kategorie R2 - Roztleskávačky začátečnice LAZY TOWN
4. místo - kategorie MF1 - Miniformace KADETKY
4. místo - kategorie M2 - Mažoretky pokročilé TITANIC
5. místo - kategorie MF1 - Miniformace MINIKADETKY

 

ŠKOLNÍ ROK 2014/2015

BYSTŘICKÁ HŮLKA 6.6.
1. místo - duo/trio kadetky A poms - KAROLÍNA MOCKOVÁ + NATÁLIE ČANECKÁ
2. místo - solo děti poms - SÁRA JURÁSKOVÁ
2. místo - solo kadetky B poms - LUCIE SIKOROVÁ
2. místo - duo/trio kadetky A poms - VERONIKA JURÁSKOVÁ + KLÁRA CHOWANIECOVÁ
3. místo - solo kadetky B poms - SÁRA SIKOROVÁ
3. místo - duo/trio děti baton - BARBORA PYSZKOVÁ + BARBORA KLUZOVÁ
3. místo - duo/trio juniorky A+B poms - SALOMEA TRESTEROVÁ + ADÉLA TUROŇOVÁ
4. místo - solo kadetky B poms - NELA MARTYNKOVÁ
4. místo - duo/trio juniorky A+B poms - KRISTÝNA KUBACZKOVÁ + MARTINA MARTYNKOVÁ
6. místo - duo/trio kadetky mladší B baton - ADÉLA PYSZKOVÁ + TEREZA KLUZOVÁ
7. místo - duo/trio kadetky starší B baton - BÁRA KAJZAROVÁ + KAROLÍNA HEVEROVÁ
8. místo - solo kadetky starší B baton - MIRIAM MALINOVÁ
8. místo - duo/trio kadetky starší B baton - EVA RAKOWSKÁ + NELA KALINSKÁ + KAROLÍNA GRANIOVÁ
9. místo - duo/trio kadetky starší B baton - IZABELA PRZYHODOVÁ + NIKOLA DZIKOVÁ

MAŽORETKA JUVENTUSU 24.1.
4. místo - duo/trio kadetky B baton - BÁRA KAJZAROVÁ + KAROLÍNA HEVEROVÁ
5. místo - duo/trio kadetky B baton - MIRIAM MALINOVÁ + IZABELA PRZYHODOVÁ
15. místo - solo kadetky B baton - ANNA OSTRÁKOVÁ
16. místo - solo kadetky B baton - AMÁLIE SZUSCZIKOVÁ

 

TORNÁDO OSTRAVA 7.12.
2. místo - kategorie R1 - Roztleskávačky pokročilé

 

TOPlist